7 luni în urmă
14
- Agenție
Teren intravilan NICULITEL, zona deosebita, 3044MP
19.888 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
Preț vechi
22.000 €
6.53 €
/ mp
Niculiţel, Judeţul Tulcea
Descriere teren
Sesizează o problemă
Pelican Imobiliare vinde un teren situat in intravilanul localita?ii Niculitel, intr-o zona deosebita, lini?tita, aflata la marginea satului, pe un mic deal cu priveli?te panoramica asupra zonei de padure ?i dealuri. Localizare: Niculitel, Tulcea zona de deal, cu acces facil ?i peisaj natural deosebit Suprafa?a totala: 3.044 mp Deschidere totala: aproximativ 83 metri (la doua strazi) ???????????????????? ????????????????: ????????.???????????? ????????????????! Terenul beneficiaza de toate actele pregatite pentru vanzare, fiind o oportunitate excelenta atat pentru investi?ie, cat ?i pentru construc?ia unei case de vacan?a intr-o zona de mare interes turistic ?i natural. Datorita expunerii ?i pozi?ionarii sale, proprietatea se preteaza excelent ?i pentru instalarea de panouri solare, avand o orientare avantajoasa ?i un relief potrivit. - Acte complete ?i pregatite pentru tranzac?ie - Zona in continua dezvoltare - Priveliste panoramica deosebita - Acces la doua strazi => se poate lotiza - Utilita?i (apa,curent, canalizare) la limita terenului Disponibil exclusiv la Pelican Imobiliare! Viziteaza-ne pe Str. Isaccei, Nr. 57, Bloc Pelican (etaj) Suna acum ?i programeaza o vizionare!
Profesionisti! Id intern: P208514
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1089663
Suprafață teren:
3.044 mp
Front stradal:
41 m
Istoric preț
Facilități
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție