Vand teren intravilan excelent pentru casa sau investitie

75.000 €
28.44 € / mp

Muchea, Judeţul Brăila

Suprafață teren:
2.637 mp

Descriere teren

Vand teren in localitatea Muchea, cu suprafata totala de 2637 mp si deschidere de 37 m. Terenul are acces din ambele strazi, ceea ce ofera multiple posibilitati pentru constructie sau investitie. Apa potabila si curent disponibile. Zona linistita, acces facil si pozitie foarte buna
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1614279
Suprafață teren: 2.637 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 2000 mp, în Vărsătura
80.000 €
Județul Brăila, Vărsătura
2.000 mp teren
Teren intravilan de 222 mp, în Central
70.000 €
Brăila, Central
222 mp teren
Teren intravilan de 2400 mp, în Cazasu
72.000 €
Județul Brăila, Cazasu
2.400 mp teren
Teren intravilan de 1750 mp, în Cazasu
70.000 €
Județul Brăila, Cazasu
1.750 mp teren
Teren intravilan de 484 mp, în Calea Galați
75.000 €
Brăila, Calea Galați
484 mp teren
Fâneață
Teren intravilan de 2000 mp, în Lacu Sărat
70.000 €
Județul Brăila, Lacu Sărat
2.000 mp teren
Teren intravilan de 1470 mp, în Apollo
73.500 €
Brăila, Apollo
1.470 mp teren
Teren intravilan de 2069 mp, în Vărsătura
75.000 €
Județul Brăila, Vărsătura
2.069 mp teren
Teren intravilan de 790 mp, în Chercea
73.990 €
Brăila, Chercea
790 mp teren