Teren intravilan de 1039 mp in localitatea Mohu din Sibiu

103.900 €
100.87 € / mp

Mohu, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
1.030 mp

Descriere teren

Atum Imobiliare va ofera spre vanzare doua parcele de teren intravilan, in suprafata totala de 1039 mp, PUZ aprobat si utilitati, situat in Mohu din judetul Sibiu. Planul Urbanistic Zonal aprobat permite constructia unei case sau duplex, cu regimuri de inaltime S+P. In conformitate cu indicii urbanistiti din Certificatul de Urbanism fiecare parcela suporta un Procent de Ocupare ( POT ) de 40%, si un Coeficient Maxim de Utilizare ( CUT ) 1.2%. Parcelele de vanzare sunt 1 si 2. Se pot vinde impreuna sau separat. Din punct de vedere al utilitatilor acestea sunt in fata terenului, necesita doar bransament. Valoarea de achzitie este de 103.900 euro, acesta putand fi achizitionat si cu credit bancar. ID intern 3361. ID anun? : 1773153343
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Martie 2026 ID anunț: 1280520
Suprafață teren: 1.030 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 5000 mp, în Hamba
100.000 €
Județul Sibiu, Hamba
5.000 mp teren
Teren extravilan de 127000 mp, în Mag
109.800 €
Județul Sibiu, Mag
127.000 mp teren
Pădure
Teren extravilan de 127100 mp, în Mag
110.000 €
Județul Sibiu, Mag
127.100 mp teren
Pădure
Teren de 5000 mp, în Central
109.000 €
Județul Sibiu, Avrig
5.000 mp teren
Teren de 855 mp, în Central
95.000 €
Județul Sibiu, Cisnădie
855 mp teren
Teren de 1500 mp, în Șelimbăr
96.000 €
Județul Sibiu, Șelimbăr
1.500 mp teren
Teren intravilan de 507 mp, în Cisnădioara
112.000 €
Județul Sibiu, Cisnădioara
507 mp teren