Proprietar vand teren intravilan pe colt 1.756mp Mogosoaia

235.000 €
133.83 € / mp

Mogoşoaia, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
1.756 mp

Descriere teren

Terenul are o suprafata de 1.756 mp si este pozitionat pe colt, cu deschidere de 29,5 m pe o latura si 59 m pe cealalta, ceea ce ofera multe posibilitati de construire si o expunere foarte buna la soare pe tot parcursul zilei. Accesul se face din drumul de servitute cu latime de 9m. Toate utilitatile sunt la limita proprietatii: apa, curent, gaz si canalizare. Canalizarea a fost trasa din fonduri proprii pe toata deschiderea terenului (aprox. 90 ml), iar proiectul este disponibil. Terenul este intravilan, actele sunt in regula si se vinde doar ca intreg, nu parcelat. Pret: 235.000 euro. Colaborez cu agentii imobiliare doar in cazul in care reprezinta cumparatorul.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1638381
Suprafață teren: 1.756 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Mogosoaia
Mijloace transport aprox. 1813 m
Școală
education
Scoala Mogosoaia
Învățământ aprox. 524 m
education
Scoala generala
Învățământ aprox. 524 m
Recreere
parks
Domeniul Mogosoaia
Recreere aprox. 692 m
parks
Parcul Mogosoaia
Recreere aprox. 692 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 707 m
shopping
MegaImage
Supermarket/Mall aprox. 1374 m

Proprietăți similare

Teren în Mogoșoaia
219.300 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
Teren de 1290 mp, în Mogoșoaia
219.300 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
1.290 mp teren
Teren de 1058 mp, în Mogoșoaia
237.000 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia