Teren de vanzare in Mogosoaia

255.000 €
170 € / mp

Mogoşoaia, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
1.500 mp

Descriere teren

Teren de vanzare in Mogosoaia Ilfov, intr-o zona linistita intre case, cu o deschidere de 17,03 ml la strada Ariei si cu o suprafata de 1500 mp la pretul de 255.000.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Martie 2026 ID anunț: 1466350
Suprafață teren: 1.500 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala generala
Învățământ aprox. 668 m
education
Scoala Mogosoaia
Învățământ aprox. 670 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 572 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 591 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 604 m
shopping
MegaImage
Supermarket/Mall aprox. 1572 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 2527 mp, în Exterior Nord
236.285 €
Județul Ilfov, Buftea
2.527 mp teren
Construcții
Teren de 1058 mp, în Mogoșoaia
237.000 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
1.058 mp teren
Teren de 1756 mp, în Mogoșoaia
235.000 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
1.756 mp teren
Teren de 1322 mp, în Mogoșoaia
245.000 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
1.322 mp teren
Teren de 1058 mp, în Mogoșoaia
237.000 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
1.058 mp teren
Teren în Vlădiceasca
260.000 €
Județul Ilfov, Vlădiceasca
Teren de 3000 mp, în Berceni
240.000 €
Județul Ilfov, Berceni
3.000 mp teren
Teren de 3000 mp, în Ciolpani
270.000 €
Județul Ilfov, Ciolpani
3.000 mp teren
Teren de 1058 mp, în Mogoșoaia
237.000 €
Județul Ilfov, Mogoșoaia
1.058 mp teren