Teren agricol Constan?a Kogalniceanu Piatra, 2.5 ha

22.000 €
0.88 € / mp

Mihail Kogălniceanu, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
25.000 mp

Descriere teren

Vand Teren agricol extravilan, 2.5 hectare Sola 97, parcela 458 Sat Piatra, comuna Mihail Kogalniceanu Proprietar din 2005 prin contract vanzare cumparare. Se afla sub contract de arenda, valabil 1 an ID anun? : 1759918180
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1654533
Suprafață teren: 25.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 400 mp, în Tuzla
20.000 €
Județul Constanța, Tuzla
400 mp teren
Teren de 501 mp, în Poarta Albă
20.000 €
Județul Constanța, Poarta Albă
501 mp teren
Teren de 1011 mp, în Pecineaga
20.220 €
Județul Constanța, Pecineaga
1.011 mp teren
Teren de 500 mp, în Tuzla
23.000 €
Județul Constanța, Tuzla
500 mp teren
Teren de 486 mp, în Schitu
20.000 €
Județul Constanța, Schitu
486 mp teren
Teren de 495 mp, în Mihail Kogălniceanu
22.000 €
Județul Constanța, Mihail Kogălniceanu
495 mp teren
Teren în 23 August
22.800 €
Județul Constanța, 23 August
Teren de 420 mp, în Mihail Kogălniceanu
22.000 €
Județul Constanța, Mihail Kogălniceanu
420 mp teren
Teren de 509 mp, în Mihail Kogălniceanu
22.000 €
Județul Constanța, Mihail Kogălniceanu
509 mp teren