Teren intravilan la Cucorani la asfalt

60.000 €
18.62 € / mp

Mihai Eminescu, Judeţul Botoşani

Suprafață teren:
3.222 mp

Descriere teren

Teren intravilan la Cucorani la asfalt, 3222mp, cu deschidere la 2 strazi, 128ml la asfalt si 32ml la drum vinde si parcelat!ID-105Pentru informatii suplimentare, pentru programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa nu ezitati sa ne contactati telefonic la 0748/115.912 sau 0744/530.803, sau la sediul agentiei imobiliare Venus, pe str.Marchian nr. 1(langa Banca Transilvania)Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 105
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 1588054
Suprafață teren: 3.222 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 5000 mp, în Mihai Eminescu
55.000 €
Județul Botoșani, Mihai Eminescu
5.000 mp teren
Teren de 25000 mp, în Mihai Eminescu
65.000 €
Județul Botoșani, Mihai Eminescu
25.000 mp teren
Teren de 938 mp, în Central
57.000 €
Botoșani, Central
938 mp teren
Teren de 3200 mp, în Curtești
57.500 €
Județul Botoșani, Curtești
3.200 mp teren
Teren de 3000 mp, în Mihai Eminescu
54.000 €
Județul Botoșani, Mihai Eminescu
3.000 mp teren
Teren de 3800 mp, în Bălușeni
57.000 €
Județul Botoșani, Bălușeni
3.800 mp teren
Teren de 3333 mp, în Exterior Vest
59.994 €
Botoșani, Exterior Vest
3.333 mp teren
Teren de 919 mp, în Central
60.000 €
Botoșani, Central
919 mp teren
Teren de 975 mp, în Central
61.000 €
Botoșani, Central
975 mp teren