Teren Mangalia zona industriala

30.000 €
11.28 € / mp

Mangalia, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
2.660 mp

Descriere teren

Vand 2660mp teren intravilan in zona industriala a orasului Mangalia, imediat dupa sensul giratoriu din intersectia cu Limanu, in directia Albesti. Terenul este intravilan industrial, pretabil pentru constructia de hala, siloz, spatii de depozitare etc. Se afla in apropierea viitoarei variante catre Vama-Veche. O parte din teren este platforma betonata si se poate si parcela, daca cineva doreste o suprafata mai mica! Pretul este negociabil. ID anun? : 1696601165
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1661396
Suprafață teren: 2.660 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 30000 mp, în Mangalia
27.000 €
Județul Constanța, Mangalia
30.000 mp teren
Teren de 714 mp, în Central
29.000 €
Județul Constanța, Mangalia
714 mp teren
Teren de 400 mp, în Agigea
28.000 €
Județul Constanța, Agigea
400 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
30.000 €
Județul Constanța, 2 Mai
500 mp teren
Teren de 1000 mp, în Tuzla
30.000 €
Județul Constanța, Tuzla
1.000 mp teren
Teren de 457 mp, în Central
32.000 €
Județul Constanța, 2 Mai
457 mp teren
Teren de 572 mp, în Central
31.500 €
Județul Constanța, Mangalia
572 mp teren
Teren de 2500 mp, în Central
30.000 €
Județul Constanța, Mangalia
2.500 mp teren
Teren de 3954 mp, în Nuntași
31.632 €
Județul Constanța, Nuntași
3.954 mp teren