Teren intravilan - vedere la mare - Plaja Corbu - vand sau schimb

88.000 €
84.62 € / mp

Mamaia, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
1.040 mp

Descriere teren

Proprietar, vand teren intravilan, suprafata de 1040 mp, foarte aproape de plaja Corbu, vedere panoramica la mare.Terenul este pozitionat la aproximativ 500 metri de plaja (7-8 min de mers pe jos), langa Pensiunea Casa de la Corbu. Zona ideala pentru constructie casa de vacanta, pensiune, hotel, casute, glamping, camping, rulote etc. Regim de inaltime P+2+M, fara restrictii in privinta constructiilor. Se pot accesa si fonduri europene, zona este in plina dezvoltare. Terenul este confundati cu terenurile din aria protejata Delta Dunarii sau din aria militara, pe care nu se pot construi!Accept si unele schimburi cu apartament in Mamaia sau Constanta.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 16 Martie 2026 ID anunț: 1340685
Suprafață teren: 1.040 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Rex; Linia ME
Mijloace transport aprox. 399 m
transport
Rex [2-43 Mamaia
Mijloace transport aprox. 399 m
transport
Rex [2-43 Mamaia
Mijloace transport aprox. 459 m
transport
Hotel Dorna [2-43 Mamaia
Mijloace transport aprox. 512 m
Recreere
restaurants
Promenada Restaurant
Restaurante aprox. 128 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 353 m
parks
Parcare Automata Mamaia
Recreere aprox. 383 m
shopping
Supermarket nonstop
Supermarket/Mall aprox. 972 m

Proprietăți similare

Teren de 5000 mp, în Tuzla
90.000 €
Județul Constanța, Tuzla
5.000 mp teren
Teren de 409 mp, în Palas
94.900 €
Constanța, Palas
409 mp teren
Teren de 3447 mp, în Central