ID 7792 Teren INTRAVILAN in Delta Dunarii - Comuna Mahmudia

40.000 €
6.67 € / mp

Mahmudia, Judeţul Tulcea

Suprafață teren:
6.000 mp

Descriere teren

Cauti un teren cu potential de dezvoltare in Delta Dunarii? Agentia Lux Imobiliare va propune spre vanzare, in EXCLUSIVITATE, TEREN INTRAVILAN amplasat in Comuna MAHMUDIA, avand suprafata de 6.000 mp, pe MALUL DUNARII BRATUL SFANTU GHEORGHE (la 90 m) si cu DESCHIDERE CANAL de 156,2 ml! Terenul are un front stradal de 205,5 ml. Proprietatea se afla la 30 km de Orasul Tulcea, adica 30 minute de mers cu masina si este situata pe malul drept al Bratului Sfantu Gheorghe. Accesul se poate face atat auto cat si naval pana in Comuna Mahmudia! Situata intr-o zona neatinsa de dezvoltarile moderne, proprietatea ofera o intimitate rar intalnita, inconjurata de peisaje naturale spectaculoase. Pentru cei care cauta un refugiu departe de agitatia urbana, aceasta proprietate este locul ideal pentru o casa de vacanta. Datorita amplasarii proprietatea are si potential turistic! Este ideala pentru o investitie in turism! Privelistea este superba! SUPER PRET 40.000 EURO + TVA Nu ezitati sa ne contactati! Detalii suplimentare la numerele de telefon: - Marin Nicolae - Ioana Alina Va asteptam cu drag la sediul Agentiei Lux Imobiliare - Str. Babadag, Nr 12, Bl 6, Parter (vis-a-vis de CEC Bank)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 509426
Suprafață teren: 6.000 mp
Front stradal: 205 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Cataloi
40.000 €
Județul Tulcea, Cataloi
1.000 mp teren
Teren de 794 mp, în Frecăței
41.999 €