Teren de vanzare in 2 Mai -Vama Veche

23.000 €
47.62 € / mp

Limanu, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
483 mp

Descriere teren

Tranzactioneaza in siguranta alaturi de liderii mondiali in imobiliare! Descriere teren 483 mp, 2 Mai / Limanu Situat intr-una dintre cele mai pitoresti zone de litoral ale Romaniei, terenul oferit spre vanzare are o suprafata de 483 mp, este in intravilan si dispune de certificat de urbanism si PUZ aprobat conform caruia se permite construirea cu regim P + 2E (parter plus doua etaje) ceea ce il face extrem de atractiv atat pentru investitie (pensiune / vila de vacanta), cat si pentru locuinta permanenta. Utilitatile sunt prezente in zona, fapt ce reduce considerabil costurile si timpul de implementare. Suprafata: 483 mp Regim de construire aprobat: P + 2E Certificat de urbanism si PUZ existente (informatia indica ca documentatia urbanistica permite construirea conform cerintelor) Utilitati disponibile in zona (alimentare cu apa, canalizare/epurare, electricitate, acces drum) Localizare privilegiata pe litoral, intr-o zona cu profil turistic deja conturat (2 Mai / Vama Veche) care ofera atat potential de vacanta cat si infrastructura.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 17 Ianuarie 2026 ID anunț: 1545073
Suprafață teren: 483 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1181 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1972 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1975 m

Proprietăți similare

Teren de 8000 mp, în General Scărișoreanu
25.000 €
Județul Constanța, General Scărișoreanu
8.000 mp teren
Teren de 500 mp, în Tuzla