RECO Teren intravilan 3,9 ha -Les

330.000 €
8.46 € / mp

Leş, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
39.000 mp

Descriere teren

RECO Imobiliare va propune spre vanzare #ILS86 Teren intravilan in Les- comuna Nojorid, avand suprafat de 39000 mp cu front stradal de 320 ml. Terenul este situat intr-o zona deosebita, aproape de padure , la doar 12 km de Oradea. Locatie excelenta, cu acces facil la infrastructura, aproape de Nojorid, Inelul Metropolitan, Oradea si puncte de interes. Accesul se face din drum public asfaltat. Locatia este perfecta pentru constructie cartier rezidential, , investie, sediu firma, dezvoltare proiect comercial, agricultura, complex de agrement, sau adu-ti propria idee unica la viata! Terenul se adapteaza. Utilitati: -curent Pret: 330 000 euro. Pentru mai multe detalii si vizionari, va stam la dispozitie. Telefon: ID intern: 4380.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 768807
Suprafață teren: 39.000 mp
Front stradal: 320 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 5754 mp, în Central
350.000 €
Oradea, Central
5.754 mp teren
Teren de 20000 mp, în Pădureni
359.990 €
Județul Bihor, Pădureni
20.000 mp teren
Teren de 13100 mp, în Borș
327.500 €
Județul Bihor, Borș
13.100 mp teren
Teren de 14400 mp, în Centura
331.200 €
Oradea, Centura
14.400 mp teren
Teren de 11510 mp, în Sânmartin
320.000 €
Județul Bihor, Sânmartin
11.510 mp teren
Teren de 10000 mp, în Gepiu
350.000 €
Județul Bihor, Gepiu
10.000 mp teren
Teren de 2300 mp, în Oșorhei
339.000 €
Județul Bihor, Oșorhei
2.300 mp teren
Teren de 20000 mp, în Nojorid
340.000 €