Teren Industrial Urbanizat Jucu de Mijloc | Oportunitate 8336 mp

320.000 €
38.39 € / mp

Jucu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
8.336 mp

Descriere teren

Oportunitate de investitie intr-o zona industriala in plina dezvoltare, ideala pentru proiecte logistice, depozitare sau unitati de productie, cu acces rapid la infrastructura principala si cost de achizitie inca sub nivelul pietei. Date principale Suprafata: 8.336 mp Front stradal: 43 ml Localizare: Str. Spicului, Jucu de Mijloc Acces rapid: DN1C conexiune facila catre Cluj-Napoca si zona industriala Jucu Pret: 320.000 ( sub 40 /mp) Negociabil Reglementari urbanistice Incadrare: Zona industriala / activitati economice POT: max. 50% CUT: 1 Ideal pentru: depozit logistic / hub distributie hala productie spatii industriale usoare / servicii tehnice Utilitati & infrastructura Apa si canalizare pe strada Retea de energie electrica joasa tensiune disponibila pentru activitati de baza Posibilitate bransament dedicat pentru consum industrial, conform necesarului proiectului Strada autorizata pentru asfaltare Avantaje investitionale Zona in expansiune accelerata (dezvoltari industriale si logistice in proximitate) Acces rapid la coridorul Cluj Dej Cost de intrare competitiv, cu potential de apreciere Parcela cu forma eficienta pentru dezvoltare industriala
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 01 Aprilie 2026 ID anunț: 1327500
Suprafață teren: 8.336 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Han Km 17
Restaurante aprox. 852 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1469 m

Proprietăți similare