Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren arabil Izvoarele, jud. Olt
25.760 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
0.70 €
/ mp
Izvoarele, Judeţul Olt
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren agricol in suprafa?a de 3,68 ha in extravilanul comunei Izvoarele, jude?ul Olt. ID anun? : 1765886697
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1664002
Suprafață teren:
36.800 mp