1

Teren de 7500 mp, în Ighiu

7.355 €
0.98 € / mp

Ighiu, Judeţul Alba

Suprafață teren:
7.500 mp

Descriere teren

Teren extravilan de vinzare cu posibilitate de parcelare. Zona:Ighiu(Bucerdea) Toate utilitatile. 7500
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 30 Martie 2026 ID anunț: 1399561
Suprafață teren: 7.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1400 mp, în Oarda
7.000 €
Județul Alba, Oarda
1.400 mp teren
Teren de 1500 mp, în Sălciua
7.500 €
Județul Alba, Sălciua
1.500 mp teren
Teren de 9083 mp, în Central
6.950 €
Alba Iulia, Central
Teren de 10000 mp, în Fântânele
7.500 €
Județul Alba, Fântânele
10.000 mp teren
Teren de 9083 mp, în Meteș
6.950 €
Județul Alba, Meteș
9.083 mp teren