Teren Iazurile 3200 mp

13.000 €
4.06 € / mp

Iazurile, Judeţul Tulcea

Suprafață teren:
3.200 mp

Descriere teren

Oferim spre vanzare Teren intravilan situat in Sat Iazurile, Com. Valea Nuncarilor. Suprafata totala 3200 mp. Pe teren se afla o casa batraneasca demolabila . Utilitati : apa , curent . PRET 13000 EURO Va asteptam la vizionare !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650740
Suprafață teren: 3.200 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Iazurile
13.000 €
Județul Tulcea, Iazurile
1.000 mp teren
Teren de 3200 mp, în Iazurile
13.000 €
Județul Tulcea, Iazurile
3.200 mp teren
Teren de 500 mp, în Somova
13.000 €
Județul Tulcea, Somova
500 mp teren
Teren de 12200 mp, în Central
13.500 €
Tulcea, Central
12.200 mp teren
Teren de 15000 mp, în Lunca
12.000 €
Județul Tulcea, Lunca
15.000 mp teren
Teren de 1260 mp, în Ceamurlia de Jos
13.860 €
Județul Tulcea, Ceamurlia de Jos
1.260 mp teren
Teren de 1516 mp, în Victoria
12.128 €
Județul Tulcea, Victoria
1.516 mp teren
Teren de 500 mp, în Chilia Veche
12.000 €
Județul Tulcea, Chilia Veche
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Chilia Veche
12.000 €
Județul Tulcea, Chilia Veche
500 mp teren