Harman Bra?ov. Teren Intravilan

37.500 €
67.69 € / mp

Hărman, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
554 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Comuna Harman, jude?ul Bra?ov, la 15 minute de municipiul Bra?ov. Este situat pe strada Bisericii Romane, cu iesire pe strada Andrei ?aguna, delimitat de case si drum. Constructie existenta o ?ura. Zona lini?tita cu verdea?a Utilitati la strada Andrei ?aguna. Suprafa?a 554 mp. Direct de la proprietar. Cadastru ?i intabulare existente. Pre? negociabil la cursul BT. ID anun? : 1738251768
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1664381
Suprafață teren: 554 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 720 mp, în Hărman
39.600 €
Județul Brașov, Hărman
720 mp teren
Teren în Hărman
40.000 €
Județul Brașov, Hărman
Teren de 450 mp, în Hărman
35.000 €
Județul Brașov, Hărman
450 mp teren
Teren de 22679 mp, în Hărman
41.000 €
Județul Brașov, Hărman
22.679 mp teren
Teren de 650 mp, în Hărman
37.980 €
Județul Brașov, Hărman
650 mp teren
Teren de 881 mp, în Hărman
40.000 €
Județul Brașov, Hărman
881 mp teren
Teren de 500 mp, în Hărman
39.900 €
Județul Brașov, Hărman
500 mp teren
Teren de 520 mp, în Hărman
41.000 €
Județul Brașov, Hărman
520 mp teren
Teren de 507 mp, în Hărman
36.500 €
Județul Brașov, Hărman
507 mp teren