3 Terenuri Arabile 22679 mp Harman

41.000 €
1.81 € / mp

Hărman, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
22.679 mp

Descriere teren

Se ofera spre vanzare 3 terenuri arabile, cu o suprafata totala de 22.679 mp, situate in zona Harman, intr-o zona agricola bine organizata. Doua terenuri sunt vecine, cu suprafete de: - 4.279 mp - 7.132 mp ideale pentru exploatare impreuna, formand o parcela compacta. Al treilea teren, cu suprafata de 11.268 mp, este situat la mica distanta de primele doua. Terenurile sunt arabile, cu sol fertil, potrivite pentru agricultura sau investitie pe termen lung. Acces facil din drum agricol, zona linistita, cu parcele lucrate in vecinatate. Acte la zi, cadastru si intabulare. Se pot vinde impreuna sau separat, in functie de interes. Comisionul de intermediere este 2% + TVA !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 29 Martie 2026 ID anunț: 1472489
Suprafață teren: 22.679 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Pastravaria Fish4Life
Restaurante aprox. 613 m
restaurants
Fish 4 Life
Restaurante aprox. 703 m
restaurants
Cantina- Restaurant
Restaurante aprox. 1254 m

Proprietăți similare

Teren de 507 mp, în Hărman
45.000 €
Județul Brașov, Hărman
507 mp teren
Teren de 720 mp, în Hărman
39.600 €
Județul Brașov, Hărman
720 mp teren
Teren în Hărman
40.000 €
Județul Brașov, Hărman
Teren în Hărman
42.000 €
Județul Brașov, Hărman
Teren de 500 mp, în Hărman
39.900 €
Județul Brașov, Hărman
500 mp teren
Teren de 650 mp, în Hărman
37.980 €
Județul Brașov, Hărman
650 mp teren
Teren de 520 mp, în Hărman