Teren + casa batraneasca de vanzare.

30.000 €
10.34 € / mp

Grădina, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
2.900 mp

Descriere teren

Se vinde teren intravilan in comuna Gradina jud C-ta,situat pe str principala,avand suprafata de 2900 mp,pe care se afla ?i casa batraneasca +acareturi. Ca utilita?i are apa , curent electric ?i posibilitate de racordare la canalizare. ID anun? : 1741528934
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1662094
Suprafață teren: 2.900 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 500 mp, în Agigea
30.000 €
Județul Constanța, Agigea
500 mp teren
Pășune
Teren de 400 mp, în Agigea
28.000 €
Județul Constanța, Agigea
400 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
30.000 €
Județul Constanța, 2 Mai
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Corbu
30.000 €
Județul Constanța, Corbu
500 mp teren
Teren de 1000 mp, în Tuzla
30.000 €
Județul Constanța, Tuzla
1.000 mp teren
Teren de 457 mp, în Central
32.000 €
Județul Constanța, 2 Mai
457 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
33.000 €
Județul Constanța, Năvodari
500 mp teren
Teren de 3954 mp, în Nuntași
31.632 €
Județul Constanța, Nuntași
3.954 mp teren
Teren de 325 mp, în Nord
2.700 €
Județul Constanța, Eforie
325 mp teren