Teren intravilan 750 mp in Gole?ti, la doar cateva minute de Focsani

15.000 €
18.99 € / mp

Goleşti, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
790 mp

Descriere teren

Descopera oportunitatea de a construi casa visurilor tale intr-o zona lini?tita ?i moderna, in plina dezvoltare! Loca?ie: Gole?ti, jude?ul Vrancea la cateva minute de municipiul Foc?ani Suprafa?a: 750 mp Deschidere: 11 metri (conform schi?ei cadastrale) - Utilita?i: curent electric ?i apa disponibile in zona - Regim: teren intravilan, amplasat intr-o zona de case noi, cu acces privat ?i vecinata?i deja construite - Mediu: lini?tit, curat, perfect pentru o locuin?a permanenta sau casa de vacan?a ? Avantaje: Acces facil catre Foc?ani Cale de acces privata, intre proprieta?i noi Investi?ie sigura intr-o zona in continua dezvoltare Cadru natural placut, dar aproape de ora? - Acte in regula, pregatit pentru vanzare imediata! Contact: HOUSE AVANTAJ - Agen?ia ta imobiliara din Foc?ani Oferim servicii complete: vanzari, inchirieri, certificate energetice, evaluari imobiliare, consultan?a credite, intocmire documente cadastrale ?i funciare, consultanta credite , etc. Dori?i sa o viziona?i? Programeaza o vizita chiar astazi!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647898
Suprafață teren: 790 mp
Front stradal: 11 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 504 mp, în Obor
14.500 €
Focșani, Obor
504 mp teren
Teren de 3687 mp, în Podu Nărujei
16.500 €
Județul Vrancea, Podu Nărujei
3.687 mp teren
Teren de 5400 mp, în Vânători
16.200 €
Județul Vrancea, Vânători
5.400 mp teren
Teren de 5400 mp, în Urechești
16.200 €
Județul Vrancea, Urechești