Teren de 2674 mp, în Glod

11.000 €
4.11 € / mp

Glod, Judeţul Maramureş

Suprafață teren:
2.674 mp

Descriere teren

Teren de vanzare , acces autoturism , mai multe detalii la telefon zerosaptepatrusasepatruunupatrununouaunu. Pret 11000 euro
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1639178
Suprafață teren: 2.674 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren în Rogoz
10.000 €
Județul Maramureș, Rogoz
Teren de 1300 mp, în Dumbrăvița
10.000 €
Județul Maramureș, Dumbrăvița
1.300 mp teren
Teren de 2600 mp, în Sarasău
10.400 €
Județul Maramureș, Sarasău
2.600 mp teren
Teren de 1000 mp, în Bârgău
11.000 €
Județul Maramureș, Bârgău
1.000 mp teren
Teren de 2900 mp, în Remetea Chioarului
10.730 €
Județul Maramureș, Remetea Chioarului
2.900 mp teren
Teren de 1000 mp, în Orașul Vechi
10.000 €
Baia Mare, Orașul Vechi
1.000 mp teren