2 luni în urmă
3
- Agenție
Teren 532mp Cihei, Strada Infra?irii
52.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
98.68 €
/ mp
Girişu de Criş, Judeţul Bihor
Descriere teren
Sesizează o problemă
Nu se percepe comision de la cumparator! Va propunem spre vanzare, un teren intravilan cu o suprafata de 532 mp, situat pe Strada Infratirii, in sat Cihei, comuna Sanmartin. Acest teren este pretabil pentru constructii rezidentiale, situat intr-o zona linistita, avand acces rapid la strada principala. Zona este in dezvoltare si este localizat la 7 minute de orasul Oradea. Utilitatile sunt in zona. Pentru mai multe informatii va stau la dispozitie!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 09 Mai 2026
ID anunț: 1362217
Suprafață teren:
532 mp
- Terenuri de vânzare în Sântandrei
- Terenuri de vânzare în Săldăbagiu de Munte
- Terenuri de vânzare în Borș
- Terenuri de vânzare în Biharia
- Terenuri de vânzare în Saca