RECO Teren Episcopia

70.000 €
25.49 € / mp

Girişu de Criş, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
2.746 mp

Descriere teren

RECO IMOBILIARE va ofera in EXCLUSIVITATE spre vanzare:#DM78 Teren EXTRAVILAN in EPISCOPIA-dealuri Suprafata: 2746 mpDeschidere: 17 mlPret: 70.000 euro Ideal pentru investitii, proiecte sau dezvoltari.Pentru mai multe informatii si vizionari, va rugam sa ne contactati:Telefon:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1395913
Suprafață teren: 2.746 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2323 mp, în Girișu de Criș
69.690 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
2.323 mp teren
Teren de 3000 mp, în Girișu de Criș
66.800 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
3.000 mp teren
Teren de 33210 mp, în Girișu de Criș
66.420 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
33.210 mp teren
Teren intravilan de 33210 mp, în Șinteu
66.420 €
Județul Bihor, Șinteu
33.210 mp teren
Construcții
Teren de 1106 mp, în Girișu de Criș
69.000 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
1.106 mp teren
Teren de 11600 mp, în Central
69.600 €
Județul Bihor, Valea lui Mihai
11.600 mp teren
Teren de 1000 mp, în Săldăbagiu de Munte
70.000 €
Județul Bihor, Săldăbagiu de Munte
1.000 mp teren
Teren de 1629 mp, în Băile Felix
70.000 €
Județul Bihor, Băile Felix
1.629 mp teren
Teren de 9505 mp, în Girișu de Criș
69.900 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
9.505 mp teren