Teren intravilan cu proiect de casa de vanzare in Tarian - Bihor

45.000 €
31.91 € / mp

Girişu de Criş, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.410 mp

Descriere teren

Prestige Imobiliare va propune spre vanzare cu comision 0% de la cumparator:Teren intravilan cu proiect de casa situat in Tarian - judetul BihorCaracteristici:Suprafata Teren: 1400 mpFront: 18,6 mlLungime: 60 mlAcces: strada asfaltataForma: dreptunghiulara, teren platImprejmuit, cu acces facil din strada asfaltata.Utilitati disponibile:Curent electric,canalizare,apa, gaz in fata parcelei si o fantana.Terenul acesta dispune si de un proiect de casa cu 4 camere cu o suprafata utila de 172 mp si construita de 199 mp.Pret: 30 euro/mp pret total: 45.000 de Euro.Contactati-ne pentru mai multe detalii si pentru a programa o vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 03 Mai 2026 ID anunț: 1410330
Suprafață teren: 1.410 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 730 mp, în Girișu de Criș
43.800 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
730 mp teren
Teren de 3100 mp, în Girișu de Criș
42.000 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
3.100 mp teren
Teren de 1198 mp, în Girișu de Criș
44.900 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
1.198 mp teren
Teren de 17167 mp, în Girișu de Criș
48.000 €
Județul Bihor, Girișu de Criș
17.167 mp teren
Teren intravilan de 5935 mp, în Tăuteu
45.000 €
Județul Bihor, Tăuteu
5.935 mp teren
Teren intravilan de 525 mp, în Sântandrei
46.500 €
Județul Bihor, Sântandrei
525 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 492 mp, în Sânmartin
42.500 €
Județul Bihor, Sânmartin
492 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 1025 mp, în Paleu