Terenuri de vanzare in Gilau

535.000 €
2.68 € / mp

Gilău, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
200.000 mp

Descriere teren

Capital Imobiliare propune spre vanzare mai multe parcele de terenuri situate in zona Gilau, intr-un cadru natural deosebit, ideal pentru investitie pe termen lung sau exploatare.Proprietatea are o suprafata totala de 220.000 mp, compusa din:Fanete, agricol, paduri, pasuni, Terenurile sunt impartite in mai multe parcele, oferind flexibilitate se pot achizitiona atat integral, cat si pe bucati, in functie de interesul cumparatorului.Localizare: Sat Gilau, la distanta rezonabila de centrul localitatii si cu acces facil la drumurile principale. Zona este linistita, cu peisaje pitoresti si acces catre lacurile si padurile din imprejurimi.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 27 Februarie 2026 ID anunț: 1188973
Suprafață teren: 200.000 mp

Istoric preț

Facilități

Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Parcelabil

Proprietăți similare

Teren de 24720 mp, în Turda
550.000 €
Județul Cluj, Turda
24.720 mp teren
Teren intravilan de 78200 mp, în Frata
500.480 €
Județul Cluj, Frata
78.200 mp teren
Pădure
Teren de 432 mp, în Zorilor
540.000 €
Cluj-Napoca, Zorilor
432 mp teren
Teren de 432 mp, în Zorilor
490.000 €
Cluj-Napoca, Zorilor
432 mp teren
Teren de 617 mp, în Iris
495.000 €
Cluj-Napoca, Iris
617 mp teren
Teren de 2200 mp, în Gilău
550.000 €
Județul Cluj, Gilău
2.200 mp teren
Teren de 10800 mp, în Gilău
537.840 €
Județul Cluj, Gilău
10.800 mp teren
Teren intravilan de 24720 mp, în Turda
550.000 €
Județul Cluj, Turda
24.720 mp teren