Teren extravilan de vanzare Vlaha 14.500 mp, zona superba

39.000 €
2.60 € / mp

Gilău, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
15.000 mp

Descriere teren

Se ofera spre vanzare un teren extravilan generos, cu suprafata de 14.500 mp, situat intr-o zona partial impadurita, perfecta pentru iubitorii de natura si liniste. Teren cu relief plan, usor accesibil Panorama deosebita ideal pentru relaxare sau investitii turistice Cadru natural deosebit, aer curat si intimitate Este locul perfect pentru construirea unei cabane de vacanta, unei case de weekend sau chiar pentru un proiect ecologic sau turistic. Cod oferta / ID BLITZ: P145484 Id intern: P145484
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 588986
Suprafață teren: 15.000 mp
Front stradal: 50 m

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Gilau
Învățământ aprox. 572 m
Recreere
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 567 m

Proprietăți similare

Teren de 1500 mp, în Gilău
39.900 €
Județul Cluj, Gilău
1.500 mp teren
Teren de 1800 mp, în Băișoara
39.600 €
Județul Cluj, Băișoara
1.800 mp teren
Teren de 1000 mp, în Băișoara
40.000 €
Județul Cluj, Băișoara
1.000 mp teren
Teren intravilan de 410 mp, în Apahida
41.000 €
Județul Cluj, Apahida
410 mp teren
Fâneață
Teren de 600 mp, în Apahida
37.000 €
Județul Cluj, Apahida
600 mp teren
Teren de 1100 mp, în Mărăști
40.000 €
Cluj-Napoca, Mărăști
1.100 mp teren
Teren intravilan de 787 mp, în Apahida
40.000 €
Județul Cluj, Apahida
787 mp teren
Pășune
Teren de 550 mp, în Apahida
40.000 €
Județul Cluj, Apahida
550 mp teren
Teren de 1200 mp, în Beliș
40.000 €
Județul Cluj, Beliș