Teren cu Vizibilitate 1.534 mp, Centura Bra?ov, Ie?ire spre Bucure?ti

106.500 €
69.43 € / mp

Ghimbav, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
1.534 mp

Descriere teren

SE ACCEPTA PLATA CU CRIPTOMONEDETeren intravilan 1.534 mp de vanzare Centura BrasovSe ofera spre vanzare un teren intravilan in suprafata de 1.534 mp, situat pe centura Brasovului, la iesirea spre Bucuresti. Proprietatea este amplasata pe partea dreapta, la aproximativ 150 de metri de sensul giratoriu catre cartierul Noua, avand un front stradal generos de 34 metri ideal pentru proiecte ce necesita vizibilitate si acces facil.Pozitia este un real avantaj datorita traficului intens al zonei, ceea ce ofera un potential excelent pentru afaceri. Utilitatile se afla in proximitate, iar terenul permite dezvoltarea unei game variate de activitati: showroom, spatiu de depozitare, spalatorie auto, service, parc auto, mic motel sau alte functiuni compatibile cu pozitionarea sa strategica.Pret: 70 euro/mp Daca apreciati potentialul terenului si considerati ca se potriveste planurilor dumneavoastra, sunt deschis discutiilor si pot oferi informatii : pentru detalii si programarea unei vizionari.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Februarie 2026 ID anunț: 1544755
Suprafață teren: 1.534 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Selgros
Mijloace transport aprox. 1001 m
transport
Statia Metro, liniile 17, 17 barat, 35, 21
Mijloace transport aprox. 1016 m
transport
Metro
Mijloace transport aprox. 1021 m
transport
Statia Selgros liniile 17, 17 barat, 35, 21
Mijloace transport aprox. 1023 m