Teren la intrare in localitatea Gepiu

75.000 €
2.67 € / mp

Gepiu, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
28.100 mp

Descriere teren

Agentia imobiliara Karimob va propune spre achizitie comision 0% la cumparator trei parcele de teren extravilan cu posibilitate de trecere in intravila, la intrare in localitatea Gepiu. Terenurile au suprafete de 13.500 mp. cu front de 23,62 m , 5800 mp. cu front de 10,111 m. Aceste doua terenuri sunt alaturate si pot fi parcelate iar cea dea treia parcela de 8800 mp. cu front de 15,517 ml. este la cateva parcele distanta. Utilitati la circa 200 ml. si acces auto. In cazul in care oferta noastra corespunde intereselor dumneavoastra pentru orice informatii va stam la dispozitie, zilnic, in intervalul orar 8.00-20.00, la numarul de telefon precum si la sediul Agentiei KARIMOB CONFORT , din ORADEA, str ALEEA SALCA , nr 22. Va multumim ca ne-ati vizitat!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 719042
Suprafață teren: 28.100 mp
Front stradal: 49 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 8632 mp, în Livada de Bihor
72.000 €
Județul Bihor, Livada de Bihor
8.632 mp teren
Construcții
Teren de 3900 mp, în Gepiu
80.000 €
Județul Bihor, Gepiu
3.900 mp teren
Teren de 10000 mp, în Gepiu
70.000 €
Județul Bihor, Gepiu
10.000 mp teren
Teren de 665 mp, în Sânmartin
78.900 €
Județul Bihor, Sânmartin
665 mp teren
Teren de 624 mp, în Sântandrei
68.500 €
Județul Bihor, Sântandrei
624 mp teren
Teren intravilan de 1800 mp, în Betfia
69.000 €
Județul Bihor, Betfia
1.800 mp teren
Construcții
Teren de 5800 mp, în Paleu