COMISION 0% TEREN BARIERA TRAIAN

56.100 €
55 € / mp

Periferie, Galaţi

Suprafață teren:
1.020 mp

Descriere teren

Capital imobiliare va propune spre vanzare un teren cu o suprafata de 1020 mp , situat in Bariera Traian. Terenul are o deschidere de 19 ml Stalpul de energie electrica este la limita proprietatii Casele din zona au put Pentru gaz este un proiect in lucru. Imobilul se afla in apropierea strazii Traian. ID anun? : 1761906222
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 453040
Suprafață teren: 1.020 mp

Istoric preț

Facilități

Alte caracteristici
Teren împrejmuit

Proprietăți similare

Teren de 400 mp, în Central
60.000 €
Galați, Central
400 mp teren
Teren de 800 mp, în Central
59.000 €
Galați, Central
800 mp teren
Teren de 75000 mp, în Munteni
59.500 €
Județul Galați, Munteni
75.000 mp teren
Teren de 634 mp, în Exterior Vest
53.500 €
Galați, Exterior Vest
634 mp teren
Teren de 400 mp, în Țiglina 1
52.000 €
Galați, Țiglina 1
400 mp teren
Teren de 1000 mp, în Costi
60.000 €
Județul Galați, Costi
1.000 mp teren
Teren de 75000 mp, în Mazepa 1
59.500 €
Galați, Mazepa 1
75.000 mp teren
Teren de 179 mp, în Central
52.500 €
Galați, Central
179 mp teren
Teren de 3250 mp, în Central
61.000 €
Galați, Central
3.250 mp teren