Oferta de Vanzare sau Schimb Teren Intravilanin Floresti

64.800 €
150 € / mp

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
432 mp

Descriere teren

Vand sau schimb un teren intravilan situat in Floresti, zona Parcul Poligonului, cu suprafata totala de 432 mp, din care este disponibila o zona construcibila de 150 mp, ideala pentru construirea unei case cu parter etaj si mansarda. Prefer un schimb cu un apartament de minimum 3 camere sau o casa tot in Floresti cu o diferenta de pret de la mine. Actele sunt in regula, iar detalii suplimentare pot fi oferite la cerere. Pentru informatii suplimentare, ma puteti contacta la numarul afisat. 07******68 sau +491632745561 Persoana Fizica
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Martie 2026 ID anunț: 1320781
Suprafață teren: 432 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Iuliu Hossu
Mijloace transport aprox. 297 m
transport
M-Complex Floresti
Mijloace transport aprox. 432 m
transport
Primaria Floresti N
Mijloace transport aprox. 527 m
transport
Primaria Floresti S
Mijloace transport aprox. 529 m
Recreere
shopping
Diana
Supermarket/Mall aprox. 150 m
restaurants
Silviu
Restaurante aprox. 280 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 651 m
parks
Parc
Recreere aprox. 815 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 579 mp, în Florești
60.000 €
Județul Cluj, Florești
579 mp teren
Pădure
Teren de 697 mp, în Florești
65.000 €
Județul Cluj, Florești
697 mp teren
Teren de 4663 mp, în Florești
69.945 €
Județul Cluj, Florești
4.663 mp teren
Teren de 700 mp, în Mănăștur
65.000 €
Cluj-Napoca, Mănăștur
700 mp teren
Teren de 1146 mp, în Dâmbul Rotund