Teren pentru constructie de case sau duplexuri, Certificat d

1.870.000 €
1,246.67 € / mp

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.500 mp

Descriere teren

De vanzare 4900 mp de teren intravilan. Acesta se afla amplasat in apropierea sensului giratoriu din centrul localitatii, dispune de un front de 12+19 mp la artera principala (str. Avram Iancu) si unul de 39 m la celalat capat al parcelei. Toate utilitatile se afla pe parcela. Cod oferta / ID BLITZ: P3880 Id intern: P3880
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 994351
Suprafață teren: 1.500 mp
Front stradal: 2 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Iuliu Hossu
Mijloace transport aprox. 575 m
transport
M-Complex Floresti
Mijloace transport aprox. 674 m
transport
Primaria Floresti N
Mijloace transport aprox. 707 m
transport
Primaria Floresti S
Mijloace transport aprox. 713 m
Recreere
shopping
Diana
Supermarket/Mall aprox. 342 m
restaurants
Silviu
Restaurante aprox. 450 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 832 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1044 m

Proprietăți similare

Teren de 13780 mp, în Florești
1.791.790 €
Județul Cluj, Florești
13.780 mp teren
Teren de 16500 mp, în Sopor
1.980.000 €
Cluj-Napoca, Sopor
16.500 mp teren
Teren de 4753 mp, în Florești
1.785.000 €
Județul Cluj, Florești
4.753 mp teren
Teren în Zorilor
2.035.000 €
Cluj-Napoca, Zorilor
Teren de 8600 mp, în Industrial
1.800.000 €
Cluj-Napoca, Industrial
8.600 mp teren
Teren de 30000 mp, în Mihai Viteazu
1.800.000 €
Județul Cluj, Mihai Viteazu
30.000 mp teren
Teren în Bună Ziua
1.730.290 €
Cluj-Napoca, Bună Ziua
Teren de 17454 mp, în Chinteni