Teren 14830 mp; industrial; 200m front la strada ALTA ZONA

445.000 €
30.01 € / mp

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
14.830 mp

Descriere teren

Avem o noua oferta exceptionala pentru dumneavoastra! EDIL Floresti va ofera teren de vanzare in DEJ, in ZONA INDUSTRIALA DEJ. Terenul are suprafata de 14830 mp. Terenul are urmatoarele caracteristici: tip teren - industrial, intravilan, lungime de 200 m, latime de 85 m, latime a drumului de acces de 8 m, latime a drumului de servitute de 8 m, front la strada de 200 m. Terenul este drept, nu prezinta diferente de nivel. Vecinatati: hale industriale. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL Floresti, Str. Eroilor, Nr. 25, Ap. 15 (et. 1), Floresti. (ID:TECJ245465)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647308
Suprafață teren: 14.830 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Primaria Floresti N
Mijloace transport aprox. 32 m
transport
Primaria Floresti S
Mijloace transport aprox. 32 m
transport
Iuliu Hossu
Mijloace transport aprox. 582 m
transport
Profi V
Mijloace transport aprox. 663 m
Recreere
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 94 m
restaurants
Da Cristiano
Restaurante aprox. 196 m
parks
Parc
Recreere aprox. 417 m
shopping
Diana
Supermarket/Mall aprox. 420 m

Proprietăți similare

Teren în Florești
410.000 €
Județul Cluj, Florești
Teren de 4412 mp, în Florești
441.200 €
Județul Cluj, Florești
4.412 mp teren
Teren de 1975 mp, în Florești
459.000 €
Județul Cluj, Florești