Vand teren In Feleacu de 700 metri pentru constructie casa

120.000 €
171.43 € / mp

Feleacu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
700 mp

Descriere teren

In momentul de fata s-a construit zid de sprijin pentru drum si se continua cu terminarea constructiei drumului. Parcela numarul 1 a primit autorizatie si se incepe constructia casei. Parcelele 2,3 si 4 sunt in decurs de atribuire a autorizatiei. Parcela de vanzare este cea cu numarul 5 (nu are autorizatie ) Poza cu incercuirea rosie a parcelei este estimativa, nu exacta.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 09 Martie 2026 ID anunț: 1357035
Suprafață teren: 700 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Scoala Feleacu V
Mijloace transport aprox. 577 m
transport
M-Scoala Feleacu E
Mijloace transport aprox. 590 m
transport
M-DJ 71
Mijloace transport aprox. 784 m
transport
M-Post Control
Mijloace transport aprox. 787 m
Școală
education
Gradinita Feleacu
Învățământ aprox. 485 m
education
Scoala Generala Feleacu
Învățământ aprox. 522 m

Proprietăți similare

Teren de 1850 mp, în Feleacu
110.000 €
Județul Cluj, Feleacu
1.850 mp teren
Teren intravilan de 720 mp, în Feleacu
112.500 €
Județul Cluj, Feleacu
720 mp teren
Construcții
Teren de 3973 mp, în Feleacu
118.000 €
Județul Cluj, Feleacu
3.973 mp teren
Teren de 1366 mp, în Feleacu
114.500 €
Județul Cluj, Feleacu
1.366 mp teren
Teren de 1569 mp, în Feleacu
114.962 €
Județul Cluj, Feleacu
1.569 mp teren
Teren de 1606 mp, în Feleacu
124.500 €
Județul Cluj, Feleacu
1.606 mp teren
Teren de 5600 mp, în Feleacu
128.800 €
Județul Cluj, Feleacu
5.600 mp teren
Teren de 3973 mp, în Feleacu