Teren intravilan pentru casa/duplex Feleacu, construibil

199.990 €
113.44 € / mp

Feleacu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.763 mp

Descriere teren

Persoana fizica vand teren situat in zona centrala a comunei Feleacu, in spatele primariei, la 300 m de aceasta. Suprafata terenului este de 1763 mp si beneficiaza de toate utilitatile. Frontul la drum asfaltat este de 15 m. Terenul este in panta si are expozitie sud-vestica. Detine certificat de urbanism favorabil constructie duplex. Terenul este alcatuit din 2 parcele, CF-uri: 51877+51890
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1396465
Suprafață teren: 1.763 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Scoala Feleacu V
Mijloace transport aprox. 711 m
transport
M-Scoala Feleacu E
Mijloace transport aprox. 725 m
transport
M-Releu
Mijloace transport aprox. 802 m
transport
M-DJ 71
Mijloace transport aprox. 1079 m
Școală
education
Gradinita Feleacu
Învățământ aprox. 579 m
education
Scoala Generala Feleacu
Învățământ aprox. 619 m

Proprietăți similare

Teren de 2369 mp, în Feleacu
215.000 €
Județul Cluj, Feleacu
2.369 mp teren
Teren în Feleacu
210.000 €
Județul Cluj, Feleacu
Teren de 1329 mp, în Feleacu
192.000 €
Județul Cluj, Feleacu
1.329 mp teren
Teren de 1428 mp, în Feleacu
181.000 €
Județul Cluj, Feleacu
1.428 mp teren
Teren în Feleacu
181.000 €
Județul Cluj, Feleacu
Teren de 1004 mp, în Feleacu
190.000 €
Județul Cluj, Feleacu
1.004 mp teren
Teren de 1252 mp, în Feleacu
181.000 €
Județul Cluj, Feleacu
1.252 mp teren
Teren de 1760 mp, în Feleacu
210.000 €
Județul Cluj, Feleacu
1.760 mp teren