Teren de vanzare 523MP ,Eforie Nord- Steaua de Mare

89.000 €
170.17 € / mp

Eforie, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
523 mp

Descriere teren

Vand teren in spatele Complexului Steaua de Mare din Eforie Nord, in suprafa?a de 523 mp , deschidere la doua strazi. ID anun? : 20152082
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1659485
Suprafață teren: 523 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 910 mp, în Eforie
85.000 €
Județul Constanța, Eforie
910 mp teren
Teren de 910 mp, în Eforie
85.000 €
Județul Constanța, Eforie
910 mp teren
Teren de 525 mp, în Nord
89.000 €
Județul Constanța, Eforie
525 mp teren
Teren în Nord
89.000 €
Județul Constanța, Eforie
Teren de 477 mp, în Nord
96.000 €
Județul Constanța, Eforie
477 mp teren
Teren de 10000 mp, în Corbu
95.000 €
Județul Constanța, Corbu
10.000 mp teren
Teren de 1100 mp, în Sud
93.500 €
Județul Constanța, Eforie
1.100 mp teren
Teren de 1800 mp, în Central
81.000 €
Județul Constanța, Eforie
1.800 mp teren
Teren de 910 mp, în Sud
85.000 €
Județul Constanța, Eforie
910 mp teren