5 luni în urmă
3
- Proprietar
- Comision 0%
Teren Statie Peco Draganesti-Olt
75.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
187.50 €
/ mp
Drăgăneşti-Olt, Judeţul Olt
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren 400 mp concesionat pe o perioada de 49 de ani,din anul
cesioneaza pe diferen?a ramasa de 24 de ani,pentru sta?ie carburan?i sau GPL ID anun? : 1763911914
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 11 Mai 2026
ID anunț: 1079269
Suprafață teren:
400 mp