Teren de 5875 mp, în Domnești

499.375 €
85 € / mp

Domneşti, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
5.875 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan in Domne?ti, suprafa?a 5.875 mp, deschidere 41 m. Utilita?i la ambele capete (curent, apa, gaz) Acces dublu: drum asfaltat + drum pietruit Ideal pentru casa sau dezvoltare imobiliara ID anun? : 1777118221
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1654616
Suprafață teren: 5.875 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 5000 mp, în Domnești
475.000 €
Județul Ilfov, Domnești
5.000 mp teren
Teren de 9550 mp, în Domnești
480.000 €
Județul Ilfov, Domnești
9.550 mp teren
Teren intravilan în Nord-Est
544.000 €
Județul Ilfov, Voluntari
Construcții
Teren de 4900 mp, în Central
490.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
4.900 mp teren
Teren de 1080 mp, în Nord
486.000 €
Județul Ilfov, Voluntari
1.080 mp teren
Teren în Ciofliceni
520.000 €
Județul Ilfov, Ciofliceni
Teren de 10400 mp, în Vadu Anei
450.000 €
Județul Ilfov, Vadu Anei
10.400 mp teren
Teren de 10000 mp, în Tunari
500.000 €
Județul Ilfov, Tunari
10.000 mp teren
Teren de 24264 mp, în Glina
485.280 €
Județul Ilfov, Glina
24.264 mp teren