Teren de vanzare Dezmir

165.000 €
72.82 € / mp

Dezmir, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
2.266 mp

Descriere teren

Persoana fizica vand teren intravilan in Dezmir str.Pajistei cu CF. Suprafata de 2266 mp. Zona frumoasa in dezvoltare.Posibilitate utilitati si parcelare. ID anun? : 1689843487
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663401
Suprafață teren: 2.266 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 5800 mp, în Central
160.000 €
Județul Cluj, Dej
5.800 mp teren
Teren de 5800 mp, în Dezmir
175.000 €
Județul Cluj, Dezmir
5.800 mp teren
Teren de 5755 mp, în Someșeni
170.000 €
Cluj-Napoca, Someșeni
5.755 mp teren
Teren de 2400 mp, în Sălicea
165.600 €
Județul Cluj, Sălicea
2.400 mp teren
Teren de 4350 mp, în Jucu
150.000 €
Județul Cluj, Jucu
4.350 mp teren
Teren de 15000 mp, în Moldovenești
180.000 €
Județul Cluj, Moldovenești
15.000 mp teren
Teren de 200 mp, în Căpușu Mare
180.000 €
Județul Cluj, Căpușu Mare
200 mp teren
Teren de 1186 mp, în Feleacu
159.000 €
Județul Cluj, Feleacu
1.186 mp teren
Teren de 2880 mp, în Florești
175.000 €
Județul Cluj, Florești
2.880 mp teren