Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren 4,63 ha Curtici jud Arad
50.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.08 €
/ mp
Curtici, Judeţul Arad
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren agricol localitate Curtici jud Arad ID anun? : 1779203063
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 24 Mai 2026
ID anunț: 1665843
Suprafață teren:
46.300 mp