Teren de vanzare in Curtea de Arge?.

40.000 €
99.75 € / mp

Curtea de Argeş, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
401 mp

Descriere teren

YANI IMOBILIARE EXPERT COMISION 0%- Teren de vanzare in Curtea de Arges.- Suprafata: 401 mp.- Front stradal pe o lungime de 10 metri.- Utilitati: apa, curent, gaze, canalizare.- Terenul se afla pe strada Plantatiei, zona de nord a orasului, in apropiere de cartier Progresul si brutaria Pani Enterprise.Pret: 40.000 euro.Relatii la telefon sau la sediul firmei din Curtea de Arges, strada Eroilor nr 9
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1545592
Suprafață teren: 401 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Sala Sport
Recreere aprox. 740 m
parks
Parc Nevers
Recreere aprox. 914 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1590 m

Proprietăți similare

Teren de 1700 mp, în Central
40.500 €
Județul Argeș, Curtea de Argeș
1.700 mp teren
Teren de 2942 mp, în Valea Mare
38.246 €
Județul Argeș, Valea Mare
2.942 mp teren
Teren de 3661 mp, în Morărești
36.000 €
Județul Argeș, Morărești
3.661 mp teren
Teren în Central
36.000 €
Pitești, Central
Teren de 2443 mp, în Berevoești
36.573 €
Județul Argeș, Berevoești
2.443 mp teren
Teren de 1300 mp, în Gura Văii
42.500 €
Județul Argeș, Gura Văii
1.300 mp teren
Teren de 400 mp, în Central
39.990 €
Județul Argeș, Mioveni
400 mp teren
Teren de 2435 mp, în Central
40.000 €
Județul Argeș, Curtea de Argeș
2.435 mp teren
Teren intravilan de 1000 mp, în Bascov
38.000 €
Județul Argeș, Bascov
1.000 mp teren
Construcții