De vanzare teren Curtea de Arges strada Ramnicu Valcea

75.000 €
26.22 € / mp

Curtea de Argeş, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
2.860 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan in Curtea de Arges pe strada Ramnicu Valcea, 2860 mp, la 2 minute de nodul rutier cu A1 si 5 minute de centrul orasului, utilitati la limita terenului, bransament apa rece prezent pe proprietate. Terenul dispune de 2 cai de acces pe capetele terenului, ambele asfaltate. ID anun? : 1773054835
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1277554
Suprafață teren: 2.860 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2700 mp, în Curtea de Argeș
74.900 €
Județul Argeș, Curtea de Argeș
2.700 mp teren
Teren de 2860 mp, în Central
78.000 €
Județul Argeș, Curtea de Argeș
2.860 mp teren
Teren de 1000 mp, în Bradu
82.000 €
Județul Argeș, Bradu
1.000 mp teren
Teren de 800 mp, în Moșoaia
80.000 €
Județul Argeș, Moșoaia
800 mp teren
Teren extravilan de 3015 mp, în Lerești
77.000 €
Județul Argeș, Lerești
3.015 mp teren
Pădure
Teren de 1000 mp, în Bradu
82.000 €
Județul Argeș, Bradu
1.000 mp teren
Teren de 643 mp, în Central
77.000 €
Județul Argeș, Mioveni
643 mp teren
Teren de 1000 mp, în Nucșoara
70.000 €
Județul Argeș, Nucșoara
1.000 mp teren
Teren de 7000 mp, în Berevoești
75.000 €
Județul Argeș, Berevoești
7.000 mp teren