Teren intravilan de vanzare Cristian, str. Nicolae Titulescu 586

52.740 €
90 € / mp

Cristian, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
586 mp

Descriere teren

Va propunem spre vanzare un teren intravilan situat in Cristian, pe strada Nicolae Titulescu, intr-o zona rezidentiala aflata in plina dezvoltare, cu locuinte noi si acces facil catre Brasov. Terenul are o suprafata de 586 mp, este intravilan si beneficiaza de PUZ aprobat, aspect care il face ideal pentru dezvoltare rezidentiala locuinta individuala sau proiect de tip duplex / mai multe unitati, conform reglementarilor urbanistice. Avantaje principale: zona cu constructii noi si vecinatati de calitate acces rapid catre Brasov, A3 si DN73 deschidere buna si forma potrivita pentru constructie utilitati in zona potential foarte bun atat pentru constructie proprie, cat si pentru investitie Pozitionarea terenului ofera priveliste deschisa catre munti si un echilibru excelent intre liniste, spatiu si accesibilitate, fiind o alegere potrivita pentru cei care isi doresc sa construiasca intr-o comunitate moderna, dar bine conectata. Pentru detalii suplimentare, documentatie urbanistica sau stabilirea unei vizionari in teren, ma poti contacta direct.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 05 Aprilie 2026 ID anunț: 1201660
Suprafață teren: 586 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Cristian
Mijloace transport aprox. 1637 m
Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1224 m
education
Gradinita
Învățământ aprox. 1366 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 896 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1295 m
parks