Ieri
3
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan Cristian Bra?ov | Zona lini?tita, padure
99.900 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
92.67 €
/ mp
Cristian, Judeţul Braşov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan de vanzare Cristian, Bra?ov La liziera padurii Teren situat intr-o zona lini?tita, reziden?iala ?i turistica, intr-un cartier nou din Cristian, cu acces rapid catre Bra?ov. In spatele terenului se afla padurea ideal pentru relaxare ?i aer curat. Detalii: Suprafa?a: 1.078 mp Front stradal: 17,72 m Regim urbanistic: zona mixta reziden?iala turistica Regim: P+E+M Utilita?i: Apa ?i canalizare la limita Curent ?i gaz in curs de extindere Acces pe drum neasfaltat (12 m) Case construite vis-a-vis Ideal pentru locuin?a sau investi?ie. Detalii la telefon. ID anun? : 1779446160
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1655365
Suprafață teren:
1.078 mp