Teren de 4500 mp, în Crâng

66.000 €
14.67 € / mp

Crâng, Judeţul Vaslui

Suprafață teren:
4.500 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan in suprafa?a de 4500 m.p , categoria cur?i -construc?ii , deschidere stradala de 30 metrii , acces direct din drumul jude?ean. Imprejmuit in totalitate. Utilita?i ( canalizare apa curenta),cura?at de vegeta?ie ?i nivelat . Terenul se afla la 5 km de centrul ora?ului Barlad ( Sat crang ). Mai multe detalii la telefon . ID anun? : 1773420217
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1653476
Suprafață teren: 4.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 18571 mp, în Dragomirești
65.000 €
Județul Vaslui, Dragomirești
18.571 mp teren
Teren în 1 Decembrie
60.000 €
Județul Vaslui, 1 Decembrie
Teren de 2000 mp, în Central
60.000 €
Județul Vaslui, Huși
2.000 mp teren
Teren de 650 mp, în Exterior Vest
65.000 €
Vaslui, Exterior Vest
650 mp teren
Teren de 500 mp, în Ghermănești (Banca)
62.500 €
Județul Vaslui, Ghermănești (Banca)
500 mp teren
Teren de 111000 mp, în Oltenești
66.000 €
Județul Vaslui, Oltenești
111.000 mp teren
Teren de 18571 mp, în Dragomirești
65.000 €
Județul Vaslui, Dragomirești
18.571 mp teren