Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Ieri
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 1500 mp, în Exterior Vest
247.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
165 €
/ mp
Exterior Vest, Craiova
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren intravilan, 1500 mp, 16 m deschidere, toate utilita?ile la poarta, Craiova, Bariera Valcii, str. Trandafirului, nr.33, 165 euro mp. ID anun?: 1655703781
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1654187
Suprafață teren:
1.500 mp
- Terenuri de vânzare în Gării
- Terenuri de vânzare în 1 Mai