Teren 1000 mp, casa 85 mp, zona Cernele

117.000 €
1,376.47 € / mp

Cernele, Craiova

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere teren

Blitz va ofera spre vanzare 1000 mp teren si casa demolabila sau renovabila cu o amprenta de 90 mp, situat la strada principala Brestei(la intrarea in Cernele), cu o deschidere de 14.7 ml. Ca si utilitati este racordat la curent iar papa, gazele si canalizarea se afla la front. Casa este compusa din 2 holuri (2 intrari), 3 camere, bucatarie si camara. Imobilul se prezinta in stare buna, din caramida, acoperisul din tabla metalica si este in stare buna, tamplaria este din lemn, nu necesita o renovare majora. Se poate extinde (construi) pana la o amprenta de 300 mp si deschiderea la strada este de 14,7 m. In proximitatea casei avem: statie de autobuz, scoala gimnaziala si magazine. Toate actele in regula asa ca va asteptam cu mai multe detalii la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P154361 Id intern: P154361
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 963993
Suprafață teren: 1.000 mp
Front stradal: 14 m

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Parcelabil La șosea Acces auto Teren împrejmuit

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 32 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 34 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 80 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 80 m
Școală