Teren extravilan, agricol, 69000 mp, zona Bratovoiesti

125.000 €
1.81 € / mp

Central, Craiova

Suprafață teren:
69.000 mp

Descriere teren

Blitz va propune un teren agricol in localitatea Bratovoiesti cu o suprafata de 69000 mp. Acesta poate fii cultivat, impadurit sau amenajat un parc fotovoltaic. Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati. Cod oferta / ID BLITZ: P167445 Id intern: P167445
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649242
Suprafață teren: 69.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 7850 mp, în Central
117.000 €
Craiova, Central
Teren de 3000 mp, în Central
120.000 €
Craiova, Central
Teren de 330 mp, în Central
130.000 €
Craiova, Central
330 mp teren
Teren în Central
125.000 €
Craiova, Central
Teren de 1120 mp, în Central
114.000 €
Craiova, Central
1.120 mp teren
Teren de 473 mp, în Central
120.000 €
Craiova, Central
473 mp teren
Teren în Central
120.000 €
Craiova, Central
Teren de 473 mp, în Central
120.000 €
Craiova, Central
473 mp teren
Teren de 5000 mp, în Central
130.000 €
Craiova, Central