Teren 3.800 mp, deschidere 13.5m, zona Secui

90.000 €
23.68 € / mp

Central, Craiova

Suprafață teren:
3.800 mp

Descriere teren

Blitz va propune spre vanzare un teren intravilan in suprafata 3.800 mp, deschidere 13.5m la doua fronturi, ideal pentru investitie. Terenul se afla in satul Secui la 12 km distanta de orasul Craiova, terenul se poate si parcela in doua daca se doreste .In zona gasim curent, apa, canalizare,transport in comun. Pentru mai multe detalii sau stabilirea unei vizionari contactati Blitz Imobiliare. Cod oferta / ID BLITZ: P165761 Id intern: P165761
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1646809
Suprafață teren: 3.800 mp
Front stradal: 13 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Potelu
Mijloace transport aprox. 1679 m
transport
Fantana Popova
Mijloace transport aprox. 1738 m
transport
Fantana Popova
Mijloace transport aprox. 1741 m
transport
Fantana Popova
Mijloace transport aprox. 1741 m
Recreere
restaurants
Restaurant Perla
Restaurante aprox. 1551 m
restaurants
Flormang Craiova
Restaurante aprox. 1553 m
restaurants
Dream On Pub
Restaurante aprox. 1642 m

Proprietăți similare

Teren de 3800 mp, în Central
90.000 €
Craiova, Central
3.800 mp teren
Teren în Central
98.000 €
Craiova, Central
Teren de 18855 mp, în Central
94.275 €
Craiova, Central
18.855 mp teren
Teren de 701 mp, în Central
84.120 €
Craiova, Central
701 mp teren
Teren de 4447 mp, în Central
98.000 €
Craiova, Central
4.447 mp teren
Teren de 5117 mp, în Central
83.000 €
Craiova, Central