Teren intravilan industrial, 3000 mp, zona Serpico

210.000 €
70 € / mp

Central, Craiova

Suprafață teren:
3.000 mp

Descriere teren

BLITZ ofera spre vanzare teren intravilan industrial in suprafata de 3000 mp cu deschidere de 70 ml situat intr-o zona industriala a localitatii Carcea. Terenul dispune de acces facil, 100 de metri pe drum gliburat, fiind aproape de strada aeroportului. In proximitatea terenului se afla flux arena si multe alte service-uri auto, hale depozitare si distributie, etc. Dispune de toate utilitatile:apa, canalizare, gaze si canalizare- la front. Regimul tehnic al terenului cf. Certificatului de Urbanism este unul generos cu POT de 80% si 4% CUT. Regimul economic este de zona multifunctionala unitati industriale, depozite, comert, birouri si servicii, fiind astfel pretabil pentru o gama larga de activitati economice. Va asteptam la vizionare cu mai multe detalii! Cod oferta / ID BLITZ: P127231 Id intern: P127231
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 572439
Suprafață teren: 3.000 mp
Front stradal: 70 m

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Asfaltate Pietruite Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Parcelabil La șosea Acces auto

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 32 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 34 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 80 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 80 m
Școală