Livada pomi fructiferi situata in com virvoru de jos jude?ul Dolj

28.578 €
1.63 € / mp

Central, Craiova

Suprafață teren:
17.500 mp

Descriere teren

Livada infiin?ata in 2013 situata in com virvoru de jos jude?ul Dolj, in suprafata de 1,75 hectare. Sunt 500 pruni, 500 meri si 50 cais, ciresi, peri si gutui. Livada este imprejmuita cu plasa de sarma pe spalieri. Pre? 120000 lei negociabi Obtional se vinde tractor de 25 cp ?i utilaje agricole plug, scarificator ?i pompa de stropit pomii. ID anun? : 1628675717
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1662221
Suprafață teren: 17.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 429 mp, în Central
27.000 €
Craiova, Central
429 mp teren
Teren de 400 mp, în Central
26.000 €
Craiova, Central
400 mp teren
Teren de 430 mp, în Central
30.000 €
Craiova, Central
430 mp teren
Teren de 10000 mp, în Central
26.500 €
Craiova, Central
10.000 mp teren
Teren de 1500 mp, în Central
27.500 €
Craiova, Central
1.500 mp teren
Teren de 725 mp, în Central
30.000 €
Craiova, Central
725 mp teren
Teren de 284 mp, în Central
28.400 €
Craiova, Central
284 mp teren
Teren în Central
30.000 €
Craiova, Central
Teren de 800 mp, în Central
30.000 €
Craiova, Central
800 mp teren